rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna


Katastrofa prezydeckiego samolotu RP z dnia 10.04.2010r stała się dla rosyjskich służb specjalnych największą operacją szpiegowską, a równocześnie najbardziej odrażającym złodziejstwem !

Rosyjska armia od dawien dawna słynęła ze złodziejstwa.

W XIX wieku w okresie rozbiorów Polski carscy sołdaci rabowali na terenach Rzeczypospolitej nie tylko dwory i pałace, ale również chaty chłopskie . Największą jednak „sprawność rabunkową " osiągnęła dopiero Armia Czerwona , która od 17 września 1939 roku na Kresach Wschodnich RP dokonywała kradzieży i zaboru mienia na chwałę ZSRR. W Katyniu, Kozielsku, Miednoje i innych miejscach kaźni najpierw Polaków mordowano, a potem okradano ich . Ciekawe , że w trakcie ekshumacji zwłok polskich oficerów w lasku katyńskim niewiele znaleziono srebrnych przedwojennych monet i banknotów ( przed II wojną światową w Polsce wszystkie monety obiegowe od 2 zł wzwyż były ze srebra), a przecież oficerowie dobrze zarabiali i nikt nie szedł na wojnę bez grosza !

Prawda jest wstrząsająca - mordercy z NKWD byli dodatkowo złodziejami . Zbrodnia katyńska była tak potwornym ludobójstwem jeńców wojennych, że w opracowaniach historycznych niewiele się pisało o towarzyszących tej zbrodni przeciw ludzkości złodziejstwu NKWD i czerwonoarmiejców .

70 lat później armia rosyjska, jednak niewiele się zmieniła i ponownie okradała Polaków, którzy zginęli w dniu 10.04.2010 roku w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem .

W dniu 1 maja b.r. napisałem na portalu "Redakcja.Newsweek.pl" artykuł pt.:

„Rosyjskie służby specjalne działały w Smoleńsku jak złodzieje własności intelektualnej i pozbawieni skrupułów szpiedzy !"

Nie wiedziałem jeszcze wtedy, że niektórzy żołnierze rosyjscy zachowywali się jak hieny cmentarne, bo ordynarnie okradali martwych ludzi .( Mianem hien cmentarnych określa się najgorszy rodzaj złodziei, którzy nie mają skrupułów okradać groby i grobowce ) .

Gdy w Smoleńsku w dniu 10.04.2010r elitarne oddziały rosyjskie dokładnie strzegły miejsca rozbicia się prezydenckiego samolotu, to ich koledzy mogli bezkarnie okradać Polaków, którzy zginęli w katastrofie . Gdyby dopuścili polskich kamerzystów, to byłoby mniej możliwości do penetrowania komputerów, kopiowania kart telefonicznych, fotografowania dokumentów i....okradania ofiar .

Sprawa smoleńska rozrasta się do największej operacji rosyjskich służb specjalnych w całej historii Rosji, lecz równocześnie do prymitywnego, kryminalnego złodziejstwa dokonanego pod osłoną dwugłowego, moskiewskiego orła .

Po ujawnieniu kradzieży, fałszerstwa, defraudacji i korupcji rosyjskich żołnierzy jest to już sprawa kryminalna, bo ktoś dał rozkaz w dniu 10.04.2010r aby podać fałszywy czas katastrofy i ktoś zezwolił na zbieranie telefonów komórkowych, laptopów , notatników elektronicznych oraz przeszukiwanie kieszeni i portfeli zmarłych !

Z karty kredytowej Andrzeja Przewoźnika dokonano wypłat zaledwie w godzinę i dwadzieścia minut po katastrofie pod Smoleńskiem - w sumie dokonano 11 wypłat na kwotę ok. sześć tysięcy złotych. Ciało sekretarza generalnego Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, który zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku, ograbiono z dwóch kart kredytowych. Podjęto też sześć nieudanych prób wypłaty pieniędzy z drugiej karty należącej do Przewoźnika.

W artykule pt. „Czarna magia zamiast czarnych skrzynek" wpisałem taką oto refleksję : Najbardziej zaskakujące są napisy na stenogramach rosyjskich (uczyłem się rosyjskiego w sumie 15 lat), które w tłumaczeniu na język polski brzmią :

"WERSJA NR 1". Zatem nasuwa się pytanie ile istnieje rosyjskich wersji stenogramów z czarnych skrzynek???

Nie trzeba było długo czekać, bo już w czerwcu okazało się , że trzeba...." ponownie nagrać końcówke, bo taśmy....szły wolno" ??? No i będziemy mieli ( albo już mamy) wersję nr2 !!!

Poczekamy cierpliwie na 3 wersję ? Co to za gra rosyjskich służb specjalnych ?

Dlaczego nie oddali jeszcze Polsce oryginalnych taśm i czarnych skrzynek???

Minęły trzy miesiące, a Rosjanie nie ujawnili nawet czy ich kontrolerzy lotniczy byli w dniu 10.04.2010r trzeźwi !

Wiemy natomiast na pewno, że przed katastrofą nie byli badani alkomatem, a zaraz po katastrofie jeden Rosjanin uciekł z wieży kontroli lotów !

Wiemy od świadka, że powinien ich zbadać felczer, ale akurat w tym dniu nie zbadał .

Czy badano trzeźwość kontrolerów lotu po katastrofie ??? Czy pobrano od nich krew i badano czy nie byli pod wpływem narkotyków, albo leków psychotropowych ?

Tego Rosja nie ujawnia !

Wiemy , że Rosjanie odmówili wpuszczenia na teren katastrofy polskich archeologów, bo pewno obawiają się profesjonalnych badań śladów, które ponoć już zbadali, albo boją się, że wyjdą na jaw nowe dowody, których nie zdążyli jeszcze ukryć ?

Nie wiemy ile gotówki ukradli przedstawiciele rosyjskich służb specjalnych ofiarom katastrofy smoleńskiej, bo to jest rosyjska tajemnica wojskowa .

Wiemy, że tuż przed katastrofą nie wpuszczono żadnego Polaka do smoleńskiej wieży ( a raczej szopy) kontroli lotów, ale nadal nie wiemy dlaczego.

Rosja zasłania się tajemnicą śledztwa, ale my wiemy, że im ciszej o tym śledztwie tym gorzej dla wykrycia całej prawdy o przyczynach katastrofy lotniczej z dnia 10.04.2010 r.

Rajmund Pollak

2010-06-23 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 517251
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Kryminalne aspekty sprawy smoleńskiej ., blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała